Vasile Filat 

Președintele Clubului Stolas Leukas

Centură neagră VI Dan,

Mobil: +373 69966779
Email: vasile.filat@gmail.com
 

Chișinău, Botanica

Luni, Miercuri, Vineri – 16:00 – 17:20

Marți, Joi, Sâmbătă – 17:00 – 19:00

Chetrosu, raionul Anenii-Noi

Luni și Miercuri – 14:00 – 15:30

Instructor Radu FILAT – 069074588.

 

Chișinău, Malina Mică

Grup pentru copii – marți și joi – 16:30 – 18:30

Grup pentru maturi – marți și joi – 19:00 – 21:00

Instructor Sandu APRODU – 060362813.

 

Chișinău, Telecentru 

Instructor Filip PETRACHII -  068843137

 

Chișinău, Telecentru

Luni, Miercuri și Vineri - 13.30-18.00 

Horești, raionul Ialoveni 

Marți și Joi - 15.00-17.00 

Instructor Tudor ROTARU - 069125161

 

Chișinău, Telecentru

Marți și Joi – 15:00

Toate vârstele – copii, adolescenți, tineri și maturi.

Carahasani, raionul Ștefan-Vodă

Miercuri și sâmbătă – 15:00

Instructor Igor FILIMON – 078439214.

 

Mihuleni, raionul Șoldănești

Marți și Vineri - 15.30 - 18.00

Instructor Marika ILESCU - 068534798

 

Crăsnășăni, raionul Telenești

Luni și Joi - 16.00-18.00

Budăi Rnul Telenești

Miercuri - 16.00 și Sâmbătă - 14.00-16.00

Instructor Ion ILESCU Mihai 068490346

 

Lăpușna, raionul Hâncești

Marți (15:00 -17:00) și Sâmbătă (12:00 - 14:00)

Marți (18:00 - 20:00) și Sâmbătă (08:00 - 11:00)

Instructor Ion ROTARU - 068890181

 


or. Telenești

Luni, Miercuri, Vineri 17.00 - 19.00

Instructor Ion ILESCU Veceaslav

 

or. Taraclia

Grup pentru începători – joi și sâmbătă – 16:00

Instructor Dumitru ILESCU – 078440860.

 

or. Ialoveni

Luni și Joi – 15:00

or. Sîngerei

Marți și Vineri – 16:00

Instructor Vasile Panainte – 069464093.

 

Țipala, raionul Ialoveni

Marți - 15.00-16.30, Sâmbără - 10.00-13.00 

Cărbuna, raionul Ialoveni 

Sâmbătă - 14.00-16.00 

Instructor Oleg ȚURCAN - 069083722

 

Cigârleni, raionul Ialoveni

Vineri - 16.00-18.00, Sâmbătă - 10.00-12.00

Instructor Vera MAZĂRE - 060980579 


 

Ciumai, raionul Taraclia
 
Marți și Joi ora 13.00

Burlăceni, raionul Taraclia 

Luni ora 16.30 și Sâmbătă ora 15.00 
 
Instructor Gherghe MARIAN - 078586916

 


Etulia, raionul Vulcănești

Luni, Miercuri și Vineri - 16.00-19.30

Instructor Alexandr CIOLAK - 069318265

 


Țărăncuța, raionul Cantemir  

Sala Sportiva a Școlii

Luni, Miercuri - 14.00-17.30

Chioselia, raionul Cantemir

Sala Sportivă a Școlii

Marți, Joi - 14:00-17:30 

Instructor Andrei PROCOPENCO - 067194023 

 



Tătărești, raionul Cahul

Sala Sportivă a Școlii

Luni, Marți și Vineri ora 15.00-17.00

Instructor Ion TIHON - 078779068

 

Ermoclia, raionul Ștefan-Vodă

Vineri și Sâmbătă - 17.00-19.00

Instructor Daniel RĂILEAN - 060536410

 

Zâmbreni, raionul Ialoveni 

Marți și Joi - 15.00-17.00

Instructor Constantin Procopenco - 067140943
 

Celadon theme by the Themes Boutique